Jsme technologická firma

Enectiva vznikla jako produkt společnosti Enerfis a je to naše srdeční záležitost. Hlavní sídlo máme v Praze, srdci Evropy, a postupně se rozrůstáme do celého světa. Enectivu vyvíjíme od roku 2011 a od té doby neustále vylepšujeme její funkce. Svou práci děláme s jasnou vizí energeticky efektivnějšího a udržitelného světa.

náš tým

Tým profesionálů s jasnou vizí

Vývojáři, energetici, hardwarový specialisté, strojaři i stavaři vytvářejí z Enectivy jedinečnou aplikaci, se kterou je radost pracovat. Na různorodosti týmu, který dokáže kombinovat různé technické disciplíny si zakládáme. Jsme pohodový tým do každého počasí!

naše hodnoty

Základní stavební kameny naší společnosti

Věříme, že efektivní využití energií má smysl a efektivní svět je naše budoucnost. Stejně tak efektivita vynaložené lidské práce je klíčem dalšímu posunu jakéhokoli oboru. Proto pomáháme majitelům a provozovatelům nemovitostí různého charakteru, či jednotlivých technologií snížit nejen energetickou náročnost, a uhlíkovou stopu, ale i zefektivnit pracovní postupy.

Hrajeme fér

Své závazky platíme, a konkurenci respektujeme. To i díky ní se stává náš produkt lepším.

Rovné příležitosti

Nezáleží na pohlaví, národnosti či věku. V našem týmu rozhodují výsledky a schopnosti.

Bez Dotací

Zakládáme si na tom, že hlavním motorem našeho rozvoje je spokojený zákazník a naši partneři.

co nás žene dál

Dlouhodobá motivace posouvat se kupředu

Naše vize, nápady našeho týmu i uživatelů a partnerů. Svět technologií má nespočet možností a nás baví je objevovat. Jedná se o dobrodružnou cestu, kde slepé uličky jsou vyváženy vrcholy s dalekým výhledem na horizont.

Podívejte se, které pracovní pozice právě hledáme.