Spravujte nemovitosti přehledně a jednoduše

Facility je aplikace, která vám zjednodušuje správu nemovitostí. Stará se o organizaci všech vašich záznamů o zařízeních, technologiích, budovách samotných nebo jejich nájemcích. Automaticky upozorňuje na nadcházející audity nebo kontroly. Jedná se o aplikaci ze světa Enectiva s propojením na energetický management a MaR.

Zjistit více
všechny dokumenty na jednom místě

Rychlá a efektivní správa dokumentů

Uchovávejte dokumenty, obrázky nebo dwg plány v bezpečí a kdykoli dostupné. Ve Facility můžete uchovávat libovolné množství souborů, velikost jednoho však nesmí přesáhnout 50MB. Dále je možné rozlišit dokumenty dle jejich typu pomocí barevných štítků nebo sjednotit více souborů do jednoho dokumentu. Stejně svázat dokument s povinností.

přehledná agenda

Povinnosti související s provozem

Zde vidíte všechny naplánované povinnosti. Můžete také zobrazit dokumenty, jejichž platnost brzy vyprší. Můžete přepínat mezi zobrazením měsíce nebo týdne, nebo můžete zobrazit denní a týdenní agendu, která zobrazuje všechny události plánované na dnešní den nebo aktuální týden. Vpravo můžete vidět všechny chybějící požadavky s návrhem na jejich plánování nebo dokončení.

díky kalendáři vám nic neunikne

Integrovaný kalendář

Všechny naplánované či propadlé události se zobrazují v přehledném kalendáři. Snadno tak naplánujete další události týkající se jednoho konkrétního zařízení nebo celé budovy. K jednotlivým událostem pak můžete přiložit potřebnou dokumentaci nebo naplánovat upozornění, které vás upozorní na blížící se energetický audit či jinou povinnost.

přehled v zařízeních

Evidence zařízení a technologií

Potřebujete mít přehled jaká zařízení, technologie nebo typy měřidel se u vás nachází. Zaznamenat u nich jejich váhu, rozměry, výkon, datum uvedení do provozu nebo snad kontakty na dodavatele? Přesně z těchto důvodů dáváme uživateli možnost si definovat vlastní typy těchto prvků i jednotlivé parametry, které u nich chce evidovat.

Navštivte web Facility a objevte všechny přednosti této aplikace!